Grupa City Service

Analityk finansowy

Od: Grupa City Service
Miejsce pracy: Warszawa

Grupa City Service poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Zakres zadań:

  • uczestnictwo w procesie przygotowania budżetu rocznego lub/i planu wieloletniego,
  • kontrola realizacji powyższych planów,
  • sporządzanie raportów i analiz finansowych,
  • analiza rentowności,
  • kontrola kosztów,
  • współpraca z działem księgowości,
  • przygotowywanie narzędzi analitycznych usprawniających raportowanie,
  • konsolidacja sprawozdań w ramach Grupy kapitałowej.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego kierunkowego (Rachunkowość, Finanse),
  • minimum 2-3 letniego doświadczenia na stanowisku związanym z raportowaniem i analizą finansową w firmie o profilu usługowym,
  • praktycznej znajomości przepisów o rachunkowości i podatkowych ,
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • bardzo dobrej znajomości MS Excel (VBA),
  • doświadczenia w pracy w systemach klasy ERP,
  • otwartości na zmiany i nowe doświadczenia,
  • dokładności i dbałości o szczegóły,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • umiejętności konsolidacji danych z różnych źródeł, tworzenia prezentacji w oparciu o analizy i raporty oraz kreatywności w rozwijaniu tworzonych narzędzi analitycznych,
  • umiejętności samodzielnego zdobywania danych,
  • znajomość cen transferowych.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ,
  • możliwość rozwoju w gronie profesjonalistów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego w języku angielskim.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.