Analityk Finansowy (Szeroki zakres obowiązków)

Warszawa, mazowieckie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko Analityka Finansowego.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG/Produkcja.

Opis stanowiska

  • Analizy marży
  • Sprawdzanie poprawności księgowań
  • Nadzór nad zamknięciem miesiąca
  • Miesięczne raportowanie do grupy
  • Monitorowanie kapitału obrotowego
  • Udział w procesie budżetowania
  • Udział we wdrożeniu systemu ERP (planowany na 2020 rok)

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne/finansowe)
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Znajomość narzędzi BI (p. Power BI) będzie dodatkowym atutem
  • Dobry język angielski
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata

Oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe
  • Wynagrodzenie premiowe
  • Karta multisport (dofinansowanie)
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Ubezpieczenie społeczne

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji