Analityk Finansowy - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
Analityk FinansowyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Realizacja zadań związanych z zamknięciem miesiąca,
  • Przygotowywanie analiz dotyczących zamówień, sprzedaży, rachunku zysków i strat,
  • Aktywne wsparcie digitalizacji narzędzi i usprawnienia procesów,
  • Wykonywanie analiz ad hoc niezbędnych dla wsparcia biznesu,
  • Wsparcie w zakresie przenoszenia procesów do centrali.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego (min.B2)
  • Doświadczenie w obszarze controllingu, księgowości, audytu,
  • Znajomość programu Excel oraz narzędzi z zakresu Power BI, zwłaszcza Tableau,
  • Umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,
  • Dbałość o szczegóły, umiejętność identyfikowania niezgodności.

Oferujemy:

  • Rozwój kariery w międzynarodowej firmie,
  • Możliwość pracy hybrydowej,
  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów zawierający m.in. karty lunchowe, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę multisport,
  • Pracę w przyjaznym środowisku.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.