Analityk Finansowy - Raportowanie / Nieruchomości

Warszawa, mazowieckie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Dla Naszego Klienta firmy deweloperskiej poszukuje Kandydatów na stanowisko Analityka Finansowego.

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za przygotowanie raportów Ad hoc na potrzeby zarządu.

Uczestniczenie w procesie budżetowania, sporządzanie planów wieloletnich.

Informacje o kliencie

Dla Naszego Klienta firmy deweloperskiej poszukuje Kandydatów na stawnoisko Analityka Finansowego.

Opis stanowiska

  • Przygotowanie okresowych raportów biznesowych na potrzeby wewnętrzne
  • Przygotowywanie raportów okresowych dla banków, inwestorów, instytucji finansujących
  • Uczestniczenie w przygotowywaniu rocznych planów budżetowych/prognoz - kontrola ich wykonania oraz analiza odchyleń
  • Uczestniczenie w przygotowaniu planów długookresowych - kontrola ich wykonania oraz analiza odchyleń
  • Sporządzanie analiz oraz bieżąca kontrola przychodów, kosztów oraz rozrachunków Spółek z Grupy
  • Analizy ad hoc na potrzeby Zarządu
  • Tworzenie prezentacji w Power Point, Excel
  • Uczestniczenie w procesie zamknięcia miesiąca przez dział księgowy,
  • Uczestniczenie w procesie sporządzania kwartalnych oraz rocznych Sprawozdań Finansowych,
  • Bliska współpraca z działem księgowym oraz kontrolerami finansowymi projektów

Profil kandydata

  • 2 lata doświadczenia zawodowego w branży nieruchomości (dział finansowy, kontrolingu, audytu) - mile widziane Big4 w dziale audytu nieruchomości
  • Znajomość zasad rachunkowości finansowej, rachunkowości zarządczej
  • Wykształcenie wyższe - Rachunkowość, Finanse, Ekonomia
  • Zaawansowana znajomość MS Excel, Power Point
  • Wysokie zdolności analityczne, przede wszystkim umiejętność wyciągania wniosków, proponowania rozwiązań
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole także w warunkach pracy na odległość
  • Sumienność, dokładność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace u renomowanego dewelopera
  • Praca w milej atmosferze
  • Bogaty pakiet pozapłacowy

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena