Analityk Finansowy - Raportowanie / Nieruchomości

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla Naszego Klienta firmy deweloperskiej poszukuje Kandydatów na stanowisko Analityka Finansowego.

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za przygotowanie raportów Ad hoc na potrzeby zarządu.

Uczestniczenie w procesie budżetowania, sporządzanie planów wieloletnich.

Informacje o kliencie

Dla Naszego Klienta firmy deweloperskiej poszukuje Kandydatów na stawnoisko Analityka Finansowego.

Opis stanowiska

  • Przygotowanie okresowych raportów biznesowych na potrzeby wewnętrzne
  • Przygotowywanie raportów okresowych dla banków, inwestorów, instytucji finansujących
  • Uczestniczenie w przygotowywaniu rocznych planów budżetowych/prognoz - kontrola ich wykonania oraz analiza odchyleń
  • Uczestniczenie w przygotowaniu planów długookresowych - kontrola ich wykonania oraz analiza odchyleń
  • Sporządzanie analiz oraz bieżąca kontrola przychodów, kosztów oraz rozrachunków Spółek z Grupy
  • Analizy ad hoc na potrzeby Zarządu
  • Tworzenie prezentacji w Power Point, Excel
  • Uczestniczenie w procesie zamknięcia miesiąca przez dział księgowy,
  • Uczestniczenie w procesie sporządzania kwartalnych oraz rocznych Sprawozdań Finansowych,
  • Bliska współpraca z działem księgowym oraz kontrolerami finansowymi projektów

Profil kandydata

  • 2 lata doświadczenia zawodowego w branży nieruchomości (dział finansowy, kontrolingu, audytu) - mile widziane Big4 w dziale audytu nieruchomości
  • Znajomość zasad rachunkowości finansowej, rachunkowości zarządczej
  • Wykształcenie wyższe - Rachunkowość, Finanse, Ekonomia
  • Zaawansowana znajomość MS Excel, Power Point
  • Wysokie zdolności analityczne, przede wszystkim umiejętność wyciągania wniosków, proponowania rozwiązań
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole także w warunkach pracy na odległość
  • Sumienność, dokładność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace u renomowanego dewelopera
  • Praca w milej atmosferze
  • Bogaty pakiet pozapłacowy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page