Analityk finansowy produkcji / rozpoznawalna marka FMCG

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, firmy z sektora FMCG, poszukuje Analityka finansowego produkcji.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za analizy finansowe dla dwóch zakładów produkcyjnych w Polsce.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Planowanie kosztów standardowych produktów i analiza odchyleń kosztów aktualnych od budżetu
  • Analiza i nadzór nad całościowymi kosztami fabryki, logistyki
  • Budżetowanie, analiza i nadzór nad kosztami pośrednimi spółki
  • Przygotowywanie raportów zarządczych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne, finansowe) lub kierunkowe związane z produkcją
  • 2/3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, mile widziana firma z branży FMCG
  • Znajomość zasad funkcjonowania firmy produkcyjnej
  • Umiejętność przetwarzania i rozumienia danych
  • Doświadczenie w zakresie rachunkowości zarządczej i finansowej (sporządzanie budżetu, kontrola kosztów, , analizy odchyleń)
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Umiejętność posługiwania się systemem SAP
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2

Oferujemy

  • Praca w rozpoznawalnej marce w Polsce i Europie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace w stabilnej firmie
  • Bogaty pakiet pozapłacowy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page