Analityk finansowy - międzynarodowa spółka

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Obecnie dla jednego z naszych klientów z branży energetycznej poszukujemy kandydata na stanowisko Analityka Finansowego, który dołączy do nowo utworzonego działu kontrolingu

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe (wykształcenie wyższe finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • Doświadczenie w pracy w dziale finansowym (2 lata)
  • Znajomość standardów rachunkowych polskich i międzynarodowych w praktycznym wymiarze
  • Umiejętność myślenia analitycznego, samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialności w wypełnianiu zadań
  • Znajomość języka angielskiego (na poziomie B1)
  • Otwartość na współpracę z zespołem, poszerzanie doświadczenia, a także aktywne wsparcie merytoryczne

Profil kandydata

  • Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby działu finansowego, zarządu oraz grupy w zakresie działalności operacyjnej oraz rekomendacje dalszych działań
  • Uczestniczenie w budżetowaniu forecastowaniu i analizy odchyleń
  • Współpraca przy zamykaniu okresów sprawozdawczych (miesięcznych, kwartalnych, rocznych),
  • Wsparcie procesu przygotowywania raportów rocznych w standardzie polskim i międzynarodowym
  • Wsparcie procesu zarządzania wybranymi ryzykami finansowymi,
  • Przygotowanie dokumentacji na potrzeby audytu

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony żywieniowe
  • inicjatywy dobroczynne
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page