ANALITYK FINANSOWY (m/f)

Baltona S.A.

Warszawa, mazowieckie

Grupa Baltona jest operatorem sklepów Duty Free, kawiarni oraz restauracji zlokalizowanych w prestiżowych miejscach takich jak Porty lotnicze. To właśnie w sklepach Baltony kupujesz swoje ulubione perfumy lub inne towary wolnocłowe wylatując na wymarzone wakacje, a w naszych kawiarniach delektujesz się pyszną kawą czekając na wejście do samolotu.
Do naszej centrali poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Uczestnictwo w przygotowywaniu rocznego budżetu, forecastu, planu wieloletniego oraz kontrola ich realizacji wraz z analizą bieżących odchyleń.
  • Sporządzanie analiz i codziennych raportów sprzedażowo-marżowych na potrzeby firmy.
  • Udział w procesie raportowania i prognozowania wydatków kapitałowych w cyklu miesięcznym.
  • Analizowanie rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów itp.

Wymagania:

  • 2 -4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w controllingu).
  • Bardzo dobra znajomości pakietu MS Office – szczególnie MS Excel.
  • Znajomość podstaw księgowości.
  • Ponadprzeciętne umiejętności analityczne.
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność logicznego myślenia i wyciągania wniosków.
  • Dokładność i terminowość.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur grupy.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, atrakcyjne zniżki pracownicze na kosmetyki, dofinansowanie multisport oraz ubezpieczenia na życie).
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.
  • Owocowe poniedziałki i środy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.