Analityk finansowy (Język włoski, północny wschód Warszawy)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta poszukujemy aktualnie analityka finansowego z językiem włoskim.

Informacje o kliencie

Nasz klient zajmuje się sprzedażą produktów ekologicznych/eko. Jest on jedną z największych w Polsce sieci samoobsługowych z produktami ekologicznymi i tradycyjnymi.

Opis stanowiska

Do głównych zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie:
Tworzenie zestawień i analiz związanych z raportowaniem zewnętrznym (statutowym, giełdowym, dla głównego akcjonariusza)
Analizowanie bieżącej działalności spółek
Planowanim finansowe (współpraca przy tworzeniu planów rocznych i analiza wykonania)

Profil kandydata

*Znajomość zasad rachunkowości wg. polskich standardów
*Zaawansowana znajomość języka włoskiego
*Elastyczność w podejściu do zadań
*Inicjatywa i samodzielność w zakresie powierzonych działań
*Dokładność i rzetelność
*Znajomość standardów włoskich/międzynarodowych mile widziana

Oferujemy

*Praca w elastycznej organizacji działającej na rozwijającym się rynku posiadającej silnego partnera w postaci lidera rynku włoskiego w swojej branży.
*Bliska współpraca z osobami podejmującymi najważniejsze decyzje w spółkach Grupy.
*Osoba pracująca na tym stanowisku zdobędzie doświadczenie w zakresie raportowania na rynku giełdowym NewConnect.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page