Analityk Finansowy/Credit Controller - Ursynów

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta firmy z branży farmaceutycznej, poszukuje osoby na stanowisko Analityk Finansowy/Credit Controller.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna w 70% czasu za analizę finansową oraz pozostałe 30% za kontrolowanie należności.

Poszukujemy osoby z potencjałem, która będzie się chciała rozwijać organicznie w organizacji.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

* Udział w procesie budżetowania i planowania finansowego
* Kontrola wykonania budżetu oraz analiza odchyleń
* Przygotowywane analiz i raportów finansowych(praca na P&L klienta)
* Nadzór nad rozliczeniami finansowymi oraz terminowością wpłat dokonywanych przez klientów
* Miękka windykacja należności krajowych i zagranicznych - wysyłanie upomnień mailowych, wezwań do zapłaty, kontakt telefoniczny z działem finansowym kontrahentów w przypadku opóźnień w płatnościach
* Ocena zdolności kredytowej potencjalnych klientów
* Udział w innych zadaniach i projektach w obszarze księgowości i controllingu
* Bliska współpraca z działami wewnętrznymi

Profil kandydata

* Wykształcenie wyższe(Finanse/Ekonomia/Rachunkowość)
* Maksymalnie 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
* Bardzo dobra znajomość MS Excel
* Rozumienie ryzyka związanego z opóźnieniem płatności i problemów z przepływami pieniężnymi
* Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i analityczne
* Doświadczenie w pracy z programem SAP
* Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie

Oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o rozpoznawalnej marce
  • Pakiet benefitów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page