Analityk e-commerce

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla Naszego Klienta dużej firmy z branży farmaceutycznej, która posiada prężnie działającą platformą e-commerce, będącą liderem na rynku poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:

Analityk e-commerceMiejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • raportowanie KPI obszaru E-Commerce
  • analiza i interpretacja danych w zakresie analityki internetowej
  • tworzenie i rozwijanie narzędzi umożliwiających prowadzenie analiz i przetwarzania informacji
  • analiza, optymalizacja i raportowanie efektywności prowadzonych działań
  • analiza działań konkurencji

Oczekujemy:

  • trzyletniego doświadczenia w zakresie analityki webowej w podmiotach e-commerce
  • znajomości Google Analytics (posiadanie certyfikatu będzie dodatkowym atutem)
  • analizy i interpretacji danych witryn internetowych oraz zachowania użytkowników
  • wykształcenia wyższego
  • umiejętności tworzenia kompleksowych raportów, analiz i prezentacji
  • umiejętności logicznego i analitycznego myślenia oraz formułowania wniosków
  • mile widziane będzie doświadczenie zawodowe w agencji SEO/SEM

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • udział w innowacyjnych projektach firmy
  • pakiet dodatkowych benefitów pozapłacowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.