Analityk ds. zarządzania tożsamością / IAM and Governance Analyst

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Dla jednego z naszych klientów, wiodącej globalnej firmy produkcyjnej, poszukujemy IAM and Governance Analyst , który dołączy do Cyber Security Center z siedzibą w Polsce.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kierowanie / wspieranie kontroli zarządzania tożsamością i dostępem (IAM), raportowanie, monitorowanie i takie procesy jak okresowa recertyfikacja dostępu, przepływ pracy żądania dostępu, zaopatrzenie i zakończenie dostępu, integracja IAM i funkcja recertyfikacji z innymi aplikacjami.

O firmie:

  • Firma produkcyjna, globalnie rozpoznawalna marka, lider w swojej dziedzinie
  • Centrum cyberbezpieczeństwa zlokalizowany w Warszawie odpowiada zarządzanie ryzykiem dla firmy na całym świecie
  • Zespół skałada się z ponad 300 specjalistów odpowiedzialnych za obszar bezpieczeństwa w dwóch oddziałach: USA i Polsce
  • Praca w wysoce wykwalifikowanym i międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Jasno określona ścieżka rozwoju
  • Pakiet świadczeń: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, karta sportowa
  • Nowe biuro w atrakcyjnej lokalizacji
  • Umowa o pracę
  • Godziny pracy 12:00-20:00 (ze względu na ścisłą współpracę z Ameryką Północną)

Obowiązki na stanowisku:

  • Utrzymywanie i rozwój aplikacji recertyfikującej dostęp i usługi zależne, takie jak tworzenie, uruchamianie recenzji recertyfikacyjnych
  • Analiza wymagań dotyczących obszaru recertyfikacji dla nowych platform w całym przedsiębiorstwie
  • Preprowadzanie testów jednostekowych, integracji i akceptacji użytkowników (UAT)
  • Opracowywanie skryptów testowych zgodnie z wymaganiami dotyczącymi projektów
  • Identyfikacja możliwości automatyzacji i propozycja usprawnień w celu zwiększenia wydajności usług
  • Wykonywanie testów kontrolnych i przygotowywanie dokumentacji
  • Sporadyczne okresowe sesje szkoleniowe dla nowych recenzentów

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe lub praktyczne doświadczenie w obszarach IT i Bezpieczeństwa w sieci
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku pokrewnym
  • Dobra znajomość programowania i pisania skryptów za pomocą Java lub JavaScript
  • Praktyczne doświadczenie w rozwiązywaniu problemów związanych z zarządzaniem dostępem i rozwiązaniami do zarządzania tożsamością oraz aplikacjami Web
  • Doświadczenie zawodowe w budowaniu i używaniu skryptów ANT lub Pearl
  • Doświadczenie w infrastrukturze do zarządzania tożsamością na platformie Linux
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Devire Devire Devire Devire