Analityk ds. Personalnych

Accenture

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Czym będziesz się zajmować?

  • Będziesz odpowiedzialny/a za zgłoszenia i wyrejestrowania procowników w ZUS
  • Rozliczaniem pracowników kończących zatrudnienie, naliczaniem urlopów wypoczynkowych, prowadzeniem akt osobowych oraz wystawianiem umów o pracę i zaświadczeń na życzenie pracownika.
  • Wsparciem pracowników w zakresie prawa pracy
  • Przygotowaniem raportów, analiz i prezentacji dla potrzeb wewnętrznych firmy

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • 2 – letniego doświadczenia na samodzielnym stanowisku w Dziale Personalnym zdobyte w dużej międzynarodowej firmie
  • Praktycznej wiedzy z zakresu prawa pracy
  • Mile widziana znajomość systemu TETA i SAP
  • Bardzo dobrej znajomości j. angielskiego
  • Wykształcenia wyższego
  • Doskonałych zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • Umiejętności planowania i organizacji pracy własnej
  • Umiejętnośi pracy w zespole
  • Skrupulatności i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Co możemy Ci zapewnić:

  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Pracę pełną wyzwań w przyjaznym, międzynarodowym, dynamicznym środowisku

Prezentacja firmy

Accenture jest globalną firmą konsultingową w obszarze zarządzani... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat