Analityk Danych

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1154228

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa

Wymagania techniczne:
  • Posiadasz doświadczenie zawodowe na stanowisku analitycznym i pasję do dalszego doskonalenia się w analizie: wizualizacja danych, bazy danych, zaawansowana analityka, big data.
  • Masz doświadczenie w pracy z dużymi zbiorami danych oraz znasz Phyton lub R, Power Bi, SQL, narzędzia Excel( VBA, Pover Query).
  • Ekspertyza w obszarze analityki oraz umiejętność dzielenia się wiedzą z tego zakresu
  • Masz wykształcenie wyższe zorientowane na technologię, ekonometrię/metody ilościowe lub logistykę oraz swobodnie komunikujesz się w języku angielskim

Główne obowiązki:
  • Prowadzenie zaawansowanych analiz w Łańcuchu Dostaw od fazy koncepcyjnej, przez przetestowanie prototypu i wdrożenie gotowego narzędzia.
  • Analiza bardzo dużych zbiorów danych, przetwarzanie oraz zaprojektowanie logiki danych w prowadzonym projekcie
  • Identyfikacja obszarów wymagających zmian na bazie przygotowanych raportów/analiz oraz przygotowanie rekomendacji i opracowania procesu wprowadzenia usprawnień w ramach procesów Łańcucha Dostaw

Proponujemy:
  • Długofalową współpracę
  • Kontrakt B2B
  • Luxmed oraz Multisport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland