Analityk biznesowy

HAYS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1180149

Firma z branży produkcyjnej poszukuje kompetentnej osoby na stanowisko Analityka Biznesowego, która dołączy do zespołu analitycznego. Jeśli jesteś pasjonatem analizy danych i potrafisz przekształcać informacje w strategie biznesowe, to mamy dla Ciebie wyjątkową okazję!
Obowiązki:
• Przeprowadzanie kompleksowych analiz danych biznesowych w celu identyfikacji trendów i możliwości optymalizacji.
• Opracowywanie raportów i prezentacji, które skutecznie przekazują wyniki analizy.
• Współpraca z różnymi dziedzinami firmy w celu zrozumienia ich potrzeb i dostarczania innowacyjnych rozwiązań analitycznych.
• Tworzenie strategii biznesowych i rekomendacji opartych na danych.
• Monitorowanie skuteczności działań biznesowych i wdrażanie niezbędnych korekt.
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe, preferowane w dziedzinie ekonomii, statystyki, finansów lub pokrewnych.
• Doświadczenie zawodowe w obszarze analizy danych biznesowych.
• Znajomość narzędzi analitycznych, takich jak Excel, SQL lub podobnych.
• Umiejętność jasnego i przekonującego prezentowania wyników analiz.
• Doskonałe zdolności analityczne, kreatywność w rozwiązywaniu problemów i zdolność do podejmowania decyzji na podstawie danych.
• Zdolność do efektywnej pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.
Oferujemy:
• Szansę na pracę nad inspirującymi projektami i rozwijanie swojego potencjału zawodowego.
• Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.
• Konkurencyjne wynagrodzenie, premie uzależnione od wyników oraz bogaty pakiet benefitów, w tym opiekę medyczną i kartę sportową oraz hybrydowy tryb pracy.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa