Analityk biznesowy

HAYS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1180140

Szukamy ambitnego i doświadczonego Analityka Biznesowego, który dołączy do zespołu naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej. Jako Analityk Biznesowy będziesz odpowiedzialny za zbieranie, analizę i interpretację danych biznesowych w celu wspierania podejmowania decyzji strategicznych. Będziesz współpracować z różnymi działami firmy, dostarczając wgląd w kluczowe wskaźniki oraz rekomendacje dotyczące optymalizacji procesów.

Obowiązki:

- Zbieranie, analiza i interpretacja danych biznesowych.

- Opracowywanie raportów i prezentacji na podstawie wyników analiz.

- Współpraca z zespołami działów operacyjnych w celu zrozumienia ich potrzeb i udzielania wsparcia analitycznego.

- Wdrażanie narzędzi do monitorowania i raportowania wyników.

- Identyfikacja możliwości usprawnienia procesów i rekomendowanie działań.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe związane z analizą danych, ekonomią lub pokrewnymi dziedzinami.

- Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

- Znajomość narzędzi do analizy danych, takich jak Excel, SQL itp.

- Umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy z różnymi zespołami.

- Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

- Konkurencyjne wynagrodzenie.

- Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.

- Pracę w dynamicznym i profesjonalnym środowisku.

- Benefity pozapłacowe.

Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie analizę danych, ma zdolności analityczne oraz chce współkształtować strategię firmy, czekamy na Twoją aplikację.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa