Analityk Biznesowy

HAYS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1174893

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku. Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays! Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Analityk Biznesowy

Lokalizacja: Hybrydowo w Warszawie (Rondo Daszyńskiego)
 Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: współpraca długofalowa
 Stawka: 130-155 PLN/h netto + VAT
Start date: ASAP, max. w ciągu 1 miesiąca

 Stos technologiczny: BPMN, .Net, Azure, Sparx, Enterprise Architect

 Czym będziesz się zajmował:
  • Analizować i przenosić potrzeby biznesowe, użytkownika i techniczne do specyfikacji wymagań biznesowych, identyfikując opcje potencjalnych rozwiązań. Tworzenie przypadków biznesowych i studiów wykonalności.
  • Modeluj i dokumentuj architekturę biznesową systemu, w tym łańcuchy wartości, procesy biznesowe, role, możliwości i dane. Mapuj cele biznesowe, korzyści projektu, priorytety, komponenty i funkcje systemu na komponenty architektury biznesowej.
  • Komunikuj interesariuszom cele projektu, uzasadnienie biznesowe, wymagania i zakres w celu lepszego zapewniania szybkich odpowiedzi na potrzeby biznesowe.
  • Wywołuj potrzeby, analizuj wymagania i pisz historie użytkowników. Utrzymuj i śledź wymagania podczas cyklu życia systemów.
  • Wsparcie ekspertów biznesowych i właścicieli produktów podczas definiowania wymagań i rozwoju oprogramowania.
  • Udział w projektowaniu systemów, testowaniu, zapewnianiu jakości i zarządzaniu zmianami.
  • Analizuj istniejące procesy biznesowe, przeprowadzaj analizy kosztów i korzyści oraz analizy „co by było, gdyby”. Zidentyfikuj możliwości usprawnienia procesów biznesowych prowadzące do poprawy obsługi klienta, obniżenia kosztów lub zwiększenia przychodów (wzrost efektywności i wydajności).
  • Projektowanie, weryfikowanie, porównywanie i testowanie procesów biznesowych w celu osiągnięcia doskonałości procesów biznesowych poprzez ciągłe monitorowanie i doskonalenie. Ściśle współpracuj z właścicielami kompleksowych procesów Fronteksu, aby zrozumieć pożądany kierunek strategiczny i opracować plany działania w celu osiągnięcia doskonałości procesów biznesowych. Wspieraj użytkowników biznesowych w opracowywaniu planów strategicznych i taktycznych (np. strategie sektorowe, plany wdrożeniowe itp.).
  • Zaplanuj zmiany organizacyjne, aby uwzględnić nowy/ulepszony proces biznesowy. Coaching personelu w zakresie nadchodzących zmian, zapewnienie zaplanowanego przekazania nowych umiejętności i/lub zmian procesowych. Zdefiniuj plany przejścia dla architektur biznesowych.

Co otrzymasz:
  • Długofalową współpracę z Klientem
  • Błyskawiczny proces rekrutacyjny – jedno spotkanie, decyzja nawet w ciągu 1 dnia
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
  • Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays
Czego oczekujemy:
  • Wykształcenie wyższe magisterskie lub wyższe.
  • Co najmniej 4 lata praktycznego doświadczenia w analizie biznesowej, uczestnicząc przynajmniej w pełnym cyklu życia 2 dużych rozwiązań programistycznych jako analityk biznesowy.
  • Głębokie zrozumienie, jak opracować architekturę biznesową i jej elementy.
  • Doświadczony w kontaktach z interesariuszami biznesowymi w celu pozyskania i analizy wymagań.
  • Biegły w posługiwaniu się narzędziami do modelowania systemów, w szczególności Sparx Enterprise Architect.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Umiejętność efektywnego dokumentowania.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Cenimy również wcześniejsze doświadczenie i wiedzę w zakresie technologii SharePoint i jej ograniczeń, Business Intelligence: PowerBI oraz wiedzę na temat domen zarządzania granicami i nadzoru granic

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
  1. Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  2. Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  3. Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (1h)
  4. Oferta
  5. Witamy w projekcie!

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Inne, Praca Inżynieria

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy