Analityk Biznesowy

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1137271

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityk biznesowy

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: do 90 zł netto/h
Angielski: B2
Doświadczenie: min.3-letnie na podobnym stanowisku

Zadania:
  • wsparcie Product Ownera na wczesnym etapie tworzenia koncepcji nowego produktu lub
modyfikacji istniejącego
  • wsparcie pozostałych członków zespołu scrumowego swoją wiedzą i doświadczeniem
zawodowym w opracowywaniu koncepcji oraz realizacji projektów nowych produktów i usług
  • zbieranie wymagań biznesowych oraz ich analiza i weryfikacja pod kątem możliwych
rozwiązań
  • analiza wzajemnych wpływów wymagań i zależności między zadaniami realizowanymi przez
różne zespoły w firmie, ze szczególnym uwzględnieniem procesów biznesowych,
  • tworzenie dokumentacji projektowej w JIRA (Epics, User Stories, Tasks, Sub-tasks),
opracowywanie przypadków użycia i scenariuszy testowych
  • wsparcie procesu przeprowadzania testów akceptacyjnych wdrażanych rozwiązań
  • udział w projektach międzynarodowych, regulacyjnych i programach transformacyjnych

Wymagania:
  • orientacja w obszarach biznesowych branży telekomunikacyjnej
  • doświadczenie w prowadzeniu analiz biznesowych w dużych projektach wdrożeniowych
  • umiejętność pracy w zespole scrumowym
  • silna orientacja na klienta wewnętrznego i zewnętrznego
  • rozwinięte umiejętności analityczne, samodzielność i zaangażowanie
  • doświadczenie w negocjacjach i umiejętność przeprowadzania prezentacji
  • obsługa pakietu MS Office na poziomie zaawansowanym
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca tworzenie dokumentacji i aktywny udział w spotkaniach projektowych prowadzonych w języku angielskim,
  • postawa zorientowana na osiąganie wyników oraz proaktywne poszukiwanie nowych rozwiązań,
  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Analityka Biznesowego lub Analityka Procesów Biznesowych w branży telekomunikacyjnej (w ostatnich 3 latach doświadczenia)

Oferujemy:
  • współpraca w oparciu o B2B
  • preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej grupie finansowej
  • pracę w dynamicznym zespole
  • praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland