Analityk Biznesowy

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1132078

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – z sektora ubezpieczeniowego – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Analityka Biznesowego

Forma współpracy: B2B
Stawka: do 100 zł/h netto + VAT
Lokalizacja: Wola ( okolice Metro Rondo ONZ)

Obowiązki:
  • Specyfikacja wymagań, w tym opracowanie procesów biznesowych,
  • Opracowanie algorytmów biznesowych (m.in. naliczania przypisu, korekty przypisu, rozliczania inkasa, itp),
  • Przygotowanie szablonów raportów i zestawień niezbędnych do zamknięcia dnia/miesiąca/weryfikacji pracy operacyjnej,
  • Wsparcie testów,
  • Opracowania listy interfejsów z systemu produktowego do HD, Księgi głównej, Systemu frontowego, innych wchodzących do rozwiązania,
  • Weryfikacja zaproponowanej architektury rozwiązania,
  • Przygotowanie dokumentacji analizy szczegółowej,
  • Przygotowanie baclogu,
  • Propozycja podziału wymagań na wydania/rollouty, w tym wykazanie zależności,
  • Prowadzenie spotkań analitycznych,
  • Zaproponowanie metodyki spisania i odbioru dokumentów,
  • Kontrola zakresu prac, w tym synchronicznego podziału wymagań pomiędzy systemy biorące udział w rozwiązaniu,
  • Przygotowanie scenariuszy testowych,
  • Kontrola terminów poszczególnych sprintów/wydań,
  • Określanie zakresu danych do czyszczenia/migracji,
  • Wsparcie analizy danych, w tym opracowywanie wymagań na raporty jakościowe, ocena zgodności danych z dokumentacją,
  • Komunikacja problemów/zagrożeń,
  • Weryfikacja wypracowanego kodu poprzez testy wewnętrzne,
  • Wsparcie w interpretacji zapisów analizy,
  • Wsparcie w czyszczeniu danych/modyfikacji systemu.

Wymagania:
  • Min. 3 lata doświadczenia jako Analityk
  • Znajomość narzędzi do prowadzenia dokumentacji analitycznej - Enterprise Architect
  • Mile widziana znajomość zagadnień ubezpieczeniowych i finansowych
  • Mile widziana znajomość metodyk Agile
  • Mile widziana znajomości relacyjnych baz danych i SQL

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
  • Możliwość kreowania i wdrażania własnych inicjatyw usprawniających pracę oraz organizację
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland