Analityk Biznesowy

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1126800

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.
Dla naszego Klienta, lidera branży telekomunikacyjnej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja; Warszawa
Forma Współpracy: Kontrakt B2B via Hays
Stawka: 650 - 750 netto+vat/md
Długość projektu: 3-6 miesięcy

Obowiązki:
  • Zbieranie, analiza i opis wymagań dla potrzeb biznesowych (w tym przygotowanie dokumentacji analitycznej)
  • Nadzór nad realizacją prowadzonych projektów
  • Współpraca z użytkownikami biznesowymi i developerami.

Wymagania:
  • Doświadczenie w zakresie analizy biznesowej bądź systemowej w projektach związanych z rozwojem systemów IT (co najmniej 3-letnie)
  • Znajomość metodyk prowadzenia projektów
  • Umiejętność definiowania i dokumentowania wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych
  • Zarządzanie dokumentacją wymagań przy użyciu istniejących narzędzi i procesów (Jira, Confluence, Enterprise Architect, ARIS itp.)
  • Opracowywanie makiet interfejsów użytkownika

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej organizacji
  • Realny wpływ na rozwój biznesu na arenie międzynarodowej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland