Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta – lidera w branży transportowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez zakład pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Szkolenie wdrażające oraz możliwość rozwoju i zdobywania nowej wiedzy
  • Pakiet socjalny (Karta Multisport, Pakiet Medcivoer i ubezpieczenie na życie)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie!
  • Voucher na codzienny lunch!

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie strategii posprzedażowej
  • Badania rynku części zamiennych (części z branży automotive)
  • Tworzenie strategii i prezentacji rynkowych
  • Badania potencjału rynku posprzedażowego (np. Aktualizacje parku pojazdów | profile firm, konkurentów i klientów)
  • Wsparcie planowania sprzedaży na rynku wtórnym
  • Koordynacja audytów, warsztatów oraz spotkań wewnętrznych
  • Prowadzenie komunikacji międzynarodowej między działami firmy

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe, najlepiej powiązane z kierunkami ekonomicznymi,  IT lub  Prawem
  • Doświadczenie w badaniach rynku
  • Umiejętność analizy baz danych
  • Bardzo dobra znajomość MS Office oraz oprogramowania SAP
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego min. na poziomie C1
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Zapraszamy także do bezpośredniego kontaktu telefonicznego: 781207201

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Analityka