ANALITYK BIZNESOWO-SYSTEMOWY (SAP FICO)

HAYS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1183284

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.

Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Analityk Biznesowo – Systemowy / Specjalista ds. Systemów Finansowych.

  • Lokalizacja: zdalnie / Warszawa
  • Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
  • Współpraca: współpraca długofalowa (pierwszy kontrakt na 6 miesięcy)
  • Stawka: 140 -190  PLN/h netto + VAT
  • Start date: ASAP, max. w ciągu 1 miesiąca
  • Praca zdalna: 3 z biura 2 zdalnie w Warszawie (obligatoryjnie)

Stos technologiczny:

SAP FICO

Czym będziesz się zajmował:

  • Dbanie o bieżące funkcjonowanie wewnętrznych systemów finansowych oraz systemu SAP FICO.
  • Definiowanie nowych wymagań funkcjonalnych do aplikacji finansowych np. zapewnienie zgodności z wymogami prawa.
  • Testy akceptacyjne nowych funkcjonalności.
  • Zgłaszanie i monitorowanie rozwiązywania błędów w aplikacjach.
  • Monitorowanie poprawności przepływu danych pomiędzy systemami.
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami oraz serwisami w tym z międzynarodowymi zespołami wsparcia.
  • Dokumentowanie przygotowywanych rozwiązań.
  • Wsparcie użytkownika biznesowego w zakresie funkcjonalności aplikacji

Co otrzymasz:

  • Długofalową współpracę z Klientem realizującym projekty dla największych graczy z sektora bankowego, ubezpieczeniowego, telco i nie tylko
  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach (start między 7:00 a 12:00)
  • Błyskawiczny proces rekrutacyjny – jedno spotkanie, decyzja nawet w ciągu 1 dnia
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
  • Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe (min. licencjat), preferowany kierunek: informatyka lub inne techniczne.
  • Dobra praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2)
  • Doświadczenie w pracy z aplikacją SAP FICO (R/3) .
  • Rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia, zaangażowanie, inicjatywa.
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.
  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność.
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań i ukierunkowanie na osiąganie celów.

Co będzie Twoim dodatkowym atutem:

  • Doświadczenie w pracy w charakterze analityka systemowego/
  • biznesowego lub w drugiej/trzeciej linii wsparcia.
  • Praktyczna znajomość SAP Netweaver, SAP Fiori.

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:

  1. Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  2. Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  3. Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (1h)
  4. Oferta
  5. Witamy w projekcie!

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Finanse