Opis stanowiska pracy

6-15-61477

Dla naszego klienta z sektora bankowego poszukujemy specjalisty na stanowisko Analityk BI.

Do zadań na tym stanowisku będzie należeć:
· analizy danych systemów źródłowych i/lub ich dokumentacji
· proponowanie zmian w modelu hurtowni
· prototypowanie danych – pisanie sql
· analiza procesów biznesowych
· Opisanie bardziej złożonych algorytmów dla których nie da się stworzyć prototypu SQL

Wymagania:
· 2 lata doświadczenia na stanowisku Analityka BI w instytucjach finansowych
· dobra, praktyczna znajomość SQL
· umiejętność analizy i projektowania procesów biznesowych
· wiedza z zakresu analizy danych i obsługi systemów informatycznych
· umiejętność przygotowania dokumentacji dotyczącej modelowania procesów
· zdolność do myślenia procesowego i analitycznego
· gotowość podjęcia się opieki merytorycznej nad powierzonym zadaniem
· znajomość narzędzi i technik wspomagających analizę biznesową

Korzyści:
- pakiet prywatnej opieki medycznej
- system kafeteryjny myBenefit
- możliwość zakupu karty MultiSport
- mozliwość stabilnego zatrudnienia

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca Analityka , Praca IT - Bazy danych