Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/02/2019.

AML Analyst/Data Analyst

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Naszym Klientem jest jedna z największych instytucji finansowych działająca globalnie dla największych marek i brandów na świecie w roli doradcy finansowego. Międzynarodowy charakter firmy oraz zespołu sprawia, że praca nad projektami jest różnorodna oraz stawiająca wyzwania.

Dołączysz do międzynarodowego Zespołu odpowiedzialnego za implementowanie rozwiązań dotyczących jakości oraz procesów dla Klientów z każdego zakątka świata. Do Twoich zadań należeć będzie przeprowadzanie analizy transakcji finansowych na podstawie dostępnych źródeł informacji. Będziesz również odpowiedzialny za bliską współpracę z zespołami oraz managerami wysokiego szczebla w spotkaniach mających na celu poznanie potrzeb Klientów.

Nasz Klient zapewnia:

  • Możliwości rozwoju i awansu wewnątrz struktur firmy
  • Pracę dla jednej z najbardziej prestiżowych instytucji finansowych na świecie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zatrudnienie na podstawie kontraktu B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Doświadczenie pracy na stanowisku związanym z AML oraz KYC
  • Wiedzę z obszaru prawnego i finansowego oraz ciągłą chęć jej pogłębiania
  • Płynną umiejętność posługiwania się j. angielskim (w mowie i w piśmie)
  • Przywiązywanie uwagi do detali oraz umiejętności pracy w Zespole.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse