Opis stanowiska pracy

ALERGOLOG LEKARZ SPECJALISTA LUB W TRAKCIE SPECJALIZACJI

Poszukujemy Lekarza ALERGOLOGA lub w trakcie specjalizacji do współpracy w prywatnej przychodni LEKARZE Z POWOŁANIEM, w pobliżu stacji metra Wilanowska i Uczelni Łazarskiego, w Warszawie.

Wizyty tylko prywatne.

Gwarantujemy zadowolenie finansowe, wynagrodzenie do negocjacji! Zapewniamy promocję Lekarzy oraz zapewniamy Pacjentów.

Elastyczny czas pracy i forma umowy do uzgodnienia, każda jest możliwa.

Oferujemy pracę dobrze płatną, spokojne miejsce pracy w miłym zespole i dobrej lokalizacji.

W naszej przychodni mieści się dobre zaplecze socjalne: kuchnia wyposażona w komplet sprzętu AGD oraz ogródek letni, w którym można wypocząć, gdy jest ładna pogoda. Oferujemy również łazienkę z prysznicem do dyspozycji.

Kontakt pod numerem telefonu: 501 156 430. Proszę dzwonić dopiero po godzinie 20:00 lub w weekend.

Wymagania

  • specjalizacja lub w trakcie specjalizacji
  • dyplom lekarza
  • prawo wykonania zawodu
  • obowiązkowe ubezpieczenie OC Lekarza

Prywatna Przychodnia LEKARZE Z POWOŁANIEM Warszawa Mokotów przy Metro Wilanowska i Uczelni... Łazarskiego  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2021
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy:
dowolny
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Przedział wynagrodzenia:
1.000,00 zł - 30.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
zapewniamy zadowolenie finansowe możliwość negocjacji wynagrodzenia elastyczny czas pracy różne formy umowy do uzgodnienia dobra lokalizacja przy Metro Wilanowska w Warszawie zapewniamy promocję Lekarzy zapewniamy Pacjentów miły zespół współpracownik
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia