Agent nieruchomości

Warszawa, mazowieckie

Metrohouse S.A.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

  • przygotowanie ofert dla klientów,
  • oferowanie i prezentacje nieruchomości klientom,
  • dokonywanie analizy rynku nieruchomości,
  • przygotowywanie dokumentacji do transakcji,
  • stały kontakt z klientem.

Oczekujemy

  • budowania długotrwałych relacji z Klientami
  • otwartości na rozwój i naukę nowego zawodu
  • wysokiej motywacji do pracy i realizacji celów
  • wykształcenia min. średniego
  • dobrej organizacji pracy
  • ambicji i samodzielności
  • komunikatywności i wysokiej kultury osobistej
  • doświadczenie w nieruchomościach i/lub w sprzedaży usług będzie atutem

Wymagania

Oferujemy:

  • atrakcyjny system prowizyjny ze stałym wsparciem finansowym na początek współpracy
  • narzędzia niezbędne do pracy: komputer, telefon
  • nowoczesny system szkoleń i wdrożenia
  • możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy
  • bardzo dobrą atmosferę pracy

Metrohouse S.A. to sieć agencji nieruchomości. Oferta firmy obejmuje pośrednictwo w... sprzedaży, kupnie i wynajmie nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych. W skład grupy wchodzi również dział kredytowy Metrofinance i Salon Dewelopera.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Obsługa klienta , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Biuro / Dokumentacja