Agent nieruchomości

Metrohouse S.A.

Warszawa, mazowieckie

O Metrohouse

Metrohouse Franchise S.A. jest operatorem największej w Polsce sieci biur nieruchomości. Jesteśmy obecni na polskim rynku nieruchomości od 2006 r. Pod naszą marką działa ponad 70 biur nieruchomości i 500 doradców. Każdego roku obsługujemy kilka tysięcy transakcji na rynku nieruchomości.
Czekamy na Ciebie!

Opis stanowiska

  • przygotowanie ofert dla klientów,
  • oferowanie i prezentacje nieruchomości klientom,
  • dokonywanie analizy rynku nieruchomości,
  • przygotowywanie dokumentacji do transakcji,
  • stały kontakt z klientem.

Oczekujemy

  • budowania długotrwałych relacji z Klientami
  • otwartości na rozwój i naukę nowego zawodu
  • wysokiej motywacji do pracy i realizacji celów
  • wykształcenia min. średniego
  • dobrej organizacji pracy
  • ambicji i samodzielności
  • komunikatywności i wysokiej kultury osobistej
  • doświadczenie w nieruchomościach i/lub w sprzedaży usług będzie atutem

Oferujemy:

  • atrakcyjny system prowizyjny ze stałym wsparciem finansowym na początek współpracy
  • narzędzia niezbędne do pracy: komputer, telefon
  • nowoczesny system szkoleń i wdrożenia
  • możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
Dołącz do zespołu agentów Metrohouse!
Dowiedz się więcej o Metrohouse na www.metrohouse.pl