Agent nieruchomości / Specjalista ds. Nieruchomości

PRO-PER-TY Polska

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

PRO- PER-TY POLSKA

To Grupa Biur nieruchomości która została zbudowana na międzynarodowych standardach dopasowana do polskiego rynku nieruchomości.

Zasilamy zespoły zajmujace się :

- najmem lokali użytkowych

- najmem mieszkań

- obrotem gruntami

- sprzedażą domów i mieszkań

Poszukujemy osób do biur w poniższych miastach, odpowiedzialnych za poszczególne lokalizacje:

Biuro Warszawa : Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Rembertów, Targówek, Ursus, Ursynów, Wilanów, Milanówek, Legionowo, Piaseczno

Biuro Kraków: Łageniki-Borek Fałęcki, Dębniki, Prądnik Biały, Nowa Huta, Czyżyny, Bieżanów-Prokocim, Podgórze Duchackie, Swoszowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie , Podgórze, Mistrzejowice, Libertów, Mogilany, Wieliczka.

Biuro Katowice : Katowice , Chorzów, Mikołów, Ruda Śląska, Tychy, Bytom Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza

Biuro Jaworzno : Jaworzno , Olkusz i okolice , Chrzanów i okolice , Trzebinia i okolice, Mysłowice i okolice

Biuro Nowy Sącz : Nowy Sącz -Stary Sącz, Limanowa i okolice, Krynica Zdrój i okolice, Gorlice i okolice

Jeśli mieszkasz w innej lokalizacji również prosimy o kontakt.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu możesz zajmować się rynkiem:

  • najmu mieszkań i lokali komercyjnych
  • mieszkaniowym, wtórnym i deweloperskim
  • obrotem gruntów
  • oraz szerokim wachlarzem rynku komercyjnego.

Najważniejsza dla nas jest współpraca i ciągłe podnoszenie standardów pracy, by dawać Klientom najwyższą jakość usługi.

Determinacja i pasja w tym zawodzie jest mile widziana.

Jeśli nie masz doświadczeń na rynku nieruchomości, jesteśmy najlepszym wyborem by nauczyć Cię tego zawodu.

Jeżeli za Tobą już sporo doświadczeń, a szukasz nowego miejsca dla siebie, rozwiązania jakie oferujemy wierzymy że zadowolą również Ciebie.

Zastanawiasz się czy to właściwe miejsce lub pora na zmiany?

Na każdym etapie Twojej drogi, pomożemy Ci w rozwoju.

 Co będzie miało wpływ na Twój sukces?

  • pozytywne nastawienie
  • pracowitość
  • kreatywność
  • bycie odpowiedzialnym
  • otwartość i chęć poznawania ludzi
  • dobra organizacja pracy
  • chęć rozwoju
  •  i to czy myślisz w przedsiębiorczy sposób

 Co zapewniamy:

  • certyfikowane szkolenia na różnych etapach
  • pełne wdrożenie i wsparcie mentorsko-coachingowe,
  • progresywny system wynagrodzeń, możliwość osiągania ponadprzeciętnych dochodów,
  • dostęp do nieruchomości z rynku pierwotnego,
  • efektywne narzędzia sprzedażowe
  • wdrożenie do budowania biznesu
  • szkolenia rozwojowe, doskonalące umiejętności interpersonalne oraz sprzedażowe,
  • pracę z profesjonalistami i branżowymi ekspertami, m.in. w zakresie prawa, marketingu czy nowych technologii,

 Na czym polega Twoja praca:

  • systematyczne pozyskiwanie nieruchomości ,
  • organizacja cyklu sprzedaży i marketingu własnej bazy ofert nieruchomości,
  • utrzymywanie właściwych relacji z klientami,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • dbasz o swój rozwój
  • współpraca z zespołem dbałość o pozytywne relacje

 Czego oczekujemy:

  • gotowości do systematycznej pracy oraz chęci rozwoju,
  • nienagannej prezencji, wysokiej kultury osobistej
  • dobrej organizacji pracy i dużej energii w działaniu,
  • umiejętności słuchania
  • kojarzenia faktów i wyciągania wniosków,
  • umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji,
  • determinacji w realizacji celów i pracowitości,
  • proaktywnej postawy,
  • doświadczenie w branży nieruchomości będzie mile widziane , nie jest niezbędne.

 Chcesz poznać więcej szczegółów?

Zapraszamy do kontaktu.

Prezentacja firmy

PRO-PER-TY POLSKA - to Grupa Biur nieruchomości, która została zbudowana... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Obsługa klienta, Praca Biuro / Dokumentacja