Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/12/2017.

AGENT DS. NIERUCHOMOŚCI - elastyczny grafik- Warszawa

mazowieckie

ABC Work Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

ABC Work - aktualnie dla naszego partnera, firmy świadczącej kompleksową obsługę w branży obrotu nieruchomościami, poszukujemy osób do pracy na stanowisku AGENT DS. NIERUCHOMOŚCI

Zakres obowiązków:
- pozyskiwanie ofert sprzedaży/wynajmu nieruchomości
- obsługa klientów zainteresowanych zakupem/wynajmem nieruchomości i rejestrowanie ich w systemie IMO
- zawieranie umów pośrednictwa
- przygotowanie ofert (opis, zdjęcia) i wprowadzanie ich do systemu IMO
- dokonywanie prezentacji oferty
- udzielanie informacji w oparciu o pozyskaną wcześniej dokumentację i informacje zawarte w systemie IMO

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź umowę o współpracy dla osób prowadzących działalność gospodarczą
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i wyników pracy
- szkolenia wprowadzające
- ciekawą i pełną wyzwań pracę
- elastyczne godziny pracy
- dostęp do największej w Warszawie bazy aktualnych ofert sprzedaży/wynajmu nieruchomości
- profesjonalne narzędzia pracy

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenia minimum średniego, preferowane wyższe
- znajomości zagadnień związanych z obrotem nieruchomościami
- znajomości topografii miasta (Warszawa i okolice)
- komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole
- samodzielności oraz determinacji w działaniu
- wysokiej kultury osobistej
- znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne komunikowanie się
- mile widziane doświadczenie w pracy w biurze nieruchomości lub jako przedstawiciel handlowy

Dlaczego ABC Work:
- Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912
- Jesteśmy na rynku pracy już od 2010 roku
- Współpracujemy z wieloma polskimi i zagranicznymi firmami
- Pomogliśmy już wielu kandydatom

Zostaliśmy nagrodzeni certyfikatem firmy godnej zaufania 2016 oraz 2017 roku

Szybkie kroki do podjęcia pracy

1 Skontaktuj się z nami
2 Daj nam poznać swoje zalety
3 Porozmawiaj o szczegółach z pracodawcą
4 Zacznij zarabiać

Prosimy o załączenie klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ABC Work Sp. z o.o., Sp.k., 21-500 Biała Podlaska, ul. Terebelska 67a dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.”

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.
Informujemy, że zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

O nas

ABC Work to firma rodzinna, która z sukcesem działa na rynku związanym z... rekrutacją od 2010 roku.

Dlaczego wybrać właśnie nas?

Przede wszystkim dlatego, że rzetelne wywiązywanie się z zobowiązań to nasz priorytet.
Nasz zespół tworzy grono odpowiednio wykształconych, kreatywnych oraz naładowanych pozytywną energią osób, dzięki którym możemy nieustannie się rozwijać oraz otwierać na coraz to nowe rynki pracy.
Przekonaliśmy się i wiemy, że najważniejsze jest to, by jak najlepiej reprezentować naszych klientów. Dlatego nikt, kto podejmuje współpracę z ABC Work nie jest dla nas anonimowy.
Dzięki naszej pomocy, pracę w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Wielkiej Brytanii czy też w Finlandii znajdują co roku setki osób. To nasze zaangażowanie w wytrwałe wypełnianie swoich obowiązków przyczynia się do coraz bardziej poszerzającego się grona zadowolonych pracowników. Działamy po to, aby pomóc w realizacji zawodowych oraz finansowych celów, które do tej pory były niemożliwe do zrealizowania.
Doradzamy, wspieramy i znajdujemy najatrakcyjniejsze oferty pracy i najlepszych kandydatów do pracy. Oferujemy pomocną dłoń od pierwszej próby kontaktu, poprzez pierwszy, aż po ostatni dzień pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości