Opis stanowiska pracy

Za co będziesz odpowiedzialny?

  • Przygotowywanie I kontrola dokumentów do odprawy celnej.
  • Zgłaszanie spraw do systemów celnych.
  • Zgłaszanie towarów do kontroli służb granicznych.
  • Współpracę ze spedytorami oraz urzędami celnymi.
  • Obsługą terminali handlingowych.

Czego oczekujemy?

  • Znajomości prawa celnego.
  • Aktualnego wpisu na listę agentów celnych.
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Dyspozycyjności.
  • Praktycznej umiejętności obsługi pakietów MS Office oraz WinSAD.
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego.
  • Prawa jazdy kat. B.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę w godz. 8:00-16:00.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Dofinansowanie do opieki medycznej.
  • Ubezpieczenia grupowe.
  • Kartę Multisport.
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie.

Prezentacja firmy

Jaga Temp Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców