Administrator systemów

City Systems Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy Polską innowacyjną, technologiczną firmą zajmującą się rozwiązaniami z obszaru Smart City. Realizujemy kompleksowe projekty z zakresu systemów parkingowych i rozwiązań e-mobility. Działamy już kilkanaście lat i posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku.

Ze względu dynamiczny rozwój firma poszukuje osoby do współpracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Szukamy:

  • Osoby do pracy zdalnej przy wsparciu informatycznym z zakresu administracji systemami

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełna wyzwań pracę w innowacyjnej firmie
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca zdalna

Wymagania:

  • Konfiguracja serwerów
  • wiedza na temat popularnych protokołów internetowych, m.in. TCP/IP, HTTP, HTTPS, SMTP, POP3, SSL, TLS, FTP, DNS, DHCP, ICMP,
  • Wiedza z zakresu zarządzania systemami informatycznymi
  • Konieczna znajomość: systemu Linux Gentoo

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie pracowników firmy z zakresu konfiguracji serwerów i sieci, dostępu do internetu i poczty e-mail.
  • Rozwiązywanie problemów z obsługą urządzeń wbudowanych w SoC i.MX 6 w systemie Linux (np. kartą dźwiękową).
  • Diagnostyka i usuwanie problemów z istniejącym rozwiązaniem programowym pochodzącym od firmy trzeciej na podstawie logów systemu oraz inżynierii wstecznej.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Polską innowacyjną, technologiczną firmą zajmującą się r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria