Administrator Systemów Operacyjnych Windows

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1093889

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – z sektora ubezpieczeniowego – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
Administratora Systemów Operacyjnych Windows

Lokalizacja: Warszawa
Realizacja: współpraca długofalowa
Stawka: 80 - 90 PLN netto + VAT / h

Zadania:
  • Projektowanie, przeprowadzanie i nadzór nad realizacją procesów w obszarze serwerowych systemów operacyjnych: patch management, vulnerability management, standaryzacja
  • Tworzenie narzędzi automatyzujących wymienione procesy
  • Przygotowanie i realizację scenariuszy testów wdrażanych zmian
  • Przygotowanie harmonogramów zmian
  • Utrzymywanie aktualizacji stanu konfiguracji z bazą CMDB
  • Weryfikacje poprawności procesów

Wymagania:
  • Wykształcenia wyższego (technicznego, informatycznego)
  • Minimum 3 lata doświadczenia w zakresie administracji systemami operacyjnymi w środowisku powyżej 100 maszyn
  • Zaawansowanej znajomości administracji systemów operacyjnych Windows Server, mile widziana certyfikacja
  • Podstawowej umiejętności administracji środowiskiem VMWARE
  • Znajomość Power Shell
  • Zaawansowana znajomość administracji narzędziem SCCM w zakresie tworzenia i wdrażania paczek aktualizacyjnych
  • Ogólnej znajomości rynkowych trendów i aspektów bezpieczeństwa w obszarze OS (Common Vulnerabilities and Exposures), testów penetracyjnych oraz analizy raportów z testów
  • Znajomość metodologii ITIL
  • Konieczna wysoka dyspozycyjność – w większości przypadków praca w weekendy lub poza godzinami normalnej pracy użytkowników

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland