Administrator Systemów Informatycznych

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

  • Administrator z dobrą znajomością systemów firmy Microsoft
  • Praca w międzynarodowej firmie, która jest liderem swojej branży

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest Firma z branży energetycznej, której produkty i usługi ułatwiają życie klientów, zapewniają im ciągłość prowadzenia działalności, przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego oraz poprawy jakości powietrza.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Wsparcie informatyczne dla projektów korporacyjnych i codziennych operacji
  • Instalowanie i konfiguracja nowych systemów, zarządzanie i administracja już istniejącymi zgodnie z wewnętrznie przyjętymi wymogami
  • Diagnozowanie, lokalizowanie i rozwiązywanie problemów sieciowych
  • Wsparcie informatyczne pracowników firmy
  • Monitorowanie i obsługa zgłoszeń oraz bieżące rozwiązywanie problemów
  • Prace związane z utrzymaniem i rozwojem infrastruktury IT
  • Dbanie o bezpieczeństwo i stabilność infrastruktury IT
  • Utrzymywanie aktualnej dokumentacji infrastruktury IT

Profil kandydata

Wymagania:

  • Minimum 3-5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość administrowania systemami firmy Microsoft (Windows Serwer, SharePoint, Office365, SQL, System Center)
  • Praktyczna znajomość administrowania systemem wirtualizacji VMWARE
  • Praktyczna znajomość problematyki wykonywania kopii bezpieczeństwa (Appassure)
  • Praktyczna znajomość oraz konfiguracja urządzeń sieciowych
  • Znajomość serwerów i macierzy DELL
  • Doświadczenie i wiedza w zakresie bezpieczeństwa danych w systemach IT
  • Umiejętność analizowania problemów i znajdowania rozwiązań
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Co oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie, która jest liderem swojej branży
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej w ramach struktur firmy
  • Wsparcie w rozwoju predyspozycji i talentów
  • Atrakcyjny pakiet szkoleń i warsztatów rozwojowych
  • Benefity pozapłacowe
  • Systemy premiowe
  • Pracę w firmie odpowiedzialnej społecznie, aktywnej w obszarze ochrony środowiska naturalnego i poprawy jakości powietrza oraz zaangażowanej w wolontariat pracowniczy
  • Przyjazną kulturę organizacyjną, bazującą na otwartej komunikacji, szacunku i zaufaniu
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page