Administrator sieci IT

First PFM Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma First PFM Sp. z o. o. zajmująca się technicznym zarządzaniem nieruchomościami poszukuje osoby na stanowisko:

Administratora sieci IT

Do obowiązków kandydata będzie należało:

  • Administrowanie małą strukturą sieciową
  • Administrowanie serwerem oraz jego usługami
  • Ewidencja i administracji bazy sprzętowej/narzędziowej
  • Administrowanie bazą danych
  • Konfiguracja wstępna stanowisk pracy
  • Techniczna opieka nad sprzętem informatycznym w tym teleinformatycznym
  • Opieka nad umowami teleinformatycznymi
  • Kontrola pracy komputerów i urządzeń z nimi powiązanych
  • Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji związanej z wydawaniem akcesoriów
  • Wyszukiwanie, diagnozowanie oraz usuwanie problemów/usterek na komputerach/serwerach
  • Kontrolowanie ważności licencji/certyfikatów
  • Wdrażanie oraz zarządzanie procedurami zabezpieczającymi sieć
  • Dbanie o ochronę antywirusową i ochronę przed nieuprawnionym dostępem
  • Udzielanie porad technicznych użytkownikom
  • Wykonywanie kopii zapasowych

Wymagania niezbędne:

  • Znajomość microsoft server oraz usług serwerowych (AD, DHCP, DNS, WSUS)
  • Znajomość uniksowych systemów operacyjnych
  • Znajomość protokołów sieciowych w zakresie podstawowym
  • Podstawy zarządzania bazą danych
  • Umiejętność diagnozowania oraz rozwiązywania problemów

Wymagania dodatkowe:

  • Znajomość języka angielskiego
  • Zdolności komunikacyjne oraz pracy w grupie
  • Mile widziany status studenta
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość serwerowej obsługi programu księgowego RAKS

Oferujemy:

  • Pracę na prestiżowym, nowoczesnym obiekcie o międzynarodowej renomie
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości,
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Szkolenia branżowe

Podanie oczekiwań finansowych mile widziane!

Prezentacja firmy

Firma działająca w branży technicznego utrzymania nieruchomości

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości, Praca Praca dla studenta