Administrator obiektu

DPKL

Warszawa, mazowieckie

Jesteśmy zespołem osób, które pracują z pasją. Zadania wykonujemy rzetelnie i dbamy o jakość naszej pracy. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, cały czas pogłębiamy swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie doboru pracowników.
Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

DPKL Doradztwo Personalne (nr licencji 8709) dla swojego Klienta – firmy oferującej oświetlenie i części samochodowe. - poszukuje kandydata/tki na stanowisko: Administrator obiektu.

Miejsce pracy: Warszawa - Włochy

Czas pracy: od poniedziałku do piątku 8:00-16:00

Zakres obowiązków:

Administrowanie nieruchomością, w tym m.in.

 kierowanie działem administracji, w tym nadzór nad organizacją i rozliczaniem prac pracowników technicznych

koordynowanie prac związanych z realizacją zadań budowlanych, inwestycyjnych, eksploatacyjnych i remontowych w obiektach przyjętych do zarządzania

wyszukiwanie usługodawców, porównywanie ofert na rynku w celu minimalizacji ponoszonych kosztów, nadzór

Obsługa techniczna nieruchomości, w tym m. in.

 przechowywanie oraz prowadzenie dokumentacji technicznej nieruchomości, w tym książki obiektu budowlanego,

kontrola prawidłowego użytkowania budynku, w tym instalacji i urządzeń, w jakie jest wyposażony, przygotowywanie w tym zakresie odpowiednich przeglądów oraz wyszukiwanie firm dokonujących napraw w celu usunięcia nieprawidłowości,

kontrola warunków bezpieczeństwa nieruchomości w zakresie ochrony przeciwpożarowej, przygotowywanie w tym zakresie odpowiednich przeglądów oraz wyszukiwanie firm do wykonania napraw w celu usunięcia nieprawidłowości,

kontrola nad zapewnieniem zabezpieczania awarii oraz usuwania ich skutków,

nadzór nad stanem technicznym urządzeń i instalacji w obiektach budowlanych i ich otoczeniu,

odpowiedzialność za czystość i porządek w administrowanych obiektach

kontrola nad zapewnieniem bieżącej obsługi technicznej nieruchomości poprzez wyszukiwanie podwykonawców i kontrolę prawidłowości wykonania prac przez podwykonawców

Obsługa finansowa nieruchomości, w tym m.in.

 dokonywanie bieżących rozliczeń nieruchomości, nadzór nad terminowym wystawieniem FV z tyt. czynszów, refaktur za media,

pozyskiwanie i rozliczanie najemców, koordynacja procesów zawierania umów najmu, rozwiazywanie problemów zgłaszanych przez najemców oraz windykacja należności,

współpraca z najemcami i agentami nieruchomości,

sprawdzanie prawidłowości otrzymywanych od usługodawców rachunków i faktur oraz przekazywanie dokumentów do płatności na rzecz dostawców,

Wymagania:

Prawo jazdy kat. B, mobilność

Praktyczna wiedza techniczna z zakresu robót budowlanych będzie dużym atutem

Dynamizm i zaangażowanie

Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji

dobra organizacja pracy i dyscyplina

Klient oferuje:

Bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę o współpracy

Wynagrodzenie: 7000 zł brutto + premia

Dużą samodzielność i możliwość wdrożenia innowacyjnych pomysłów

Ciekawą pracę pełną wyzwań, w młodym i dynamicznym zespole

Pracę od zaraz

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie CV z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby prowadzonej rekrutacji. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania oraz że zgoda może być odwołana w każdym czasie.”

lub:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, zarówno na potrzeby prowadzonej obecnie rekrutacji, jak również przyszłych procesów rekrutacyjnych. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania oraz że zgoda może być odwołana w każdym czasie.”

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.