Administrator MSSQL i Systemów ICT

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie aplikacji i baz danych.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma z branży energetycznej, która w związku z rozwojem poszukuje aktualnie osoby na stanowisko Administratora MSSQL i Systemów ICT.

Opis stanowiska

  • Opieka i administracja aplikacji/systemów biznesowych
  • Monitoring wymiany danych środowiska ERP z aplikacjami zewnętrznymi
  • Nadzór na wydajnością i stabilnością działania aplikacji, inicjowanie czynności zapobiegających awariom
  • Aktywny udział w projektach w ramach tworzenia nowych lub rozwoju istniejących aplikacji
  • Zarządzanie zmianami w środowisku produkcyjnym i testowym
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności

Profil kandydata

  • Doświadczenie w administrowaniu systemem Microsoft Dynamics AX 2009
  • Doświadczenie w administrowaniu systemem Dynamics 365 F&O - nice to have
  • Doświadczenie w administrowanie bazami MS SQL Server
  • Doświadczenie w monitoringu systemu baz danych
  • Umiejętność diagnozowania problemów wydajnościowych baz danych, optymalizacja zapytań i parametrów MS SQL Server
  • Umiejętność technicznego wsparcia procesu aktualizacji aplikacji Dynamics AX 2009
  • Doświadczenie w realizacji projektów związanych z migracją do Dynamics 365 - nice to have

Oferujemy

  • Praca w międzynarodowej firmie, która jest liderem swojej branży
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej w ramach struktur firmy
  • Wsparcie w rozwoju predyspozycji i talentów
  • Atrakcyjny pakiet szkoleń i warsztatów rozwojowych
  • Benefity pozapłacowe
  • Systemy premiowe
  • Praca w firmie odpowiedzialnej społecznie, aktywnej w obszarze ochrony środowiska naturalnego i poprawy jakości powietrza oraz zaangażowanej w wolontariat pracowniczy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page