Administrator Microsoft Sharepoint

Centrum Obsługi Administracji Rządowej

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

I. Kandydaci przystępujący do składania ofert powinni spełniać następujące

  • wymagania, niezbędne związane ze stanowiskiem pracy:
  • wykształcenie średnie (mile widziane wykształcenie wyższe techniczne) - preferowane: informatyka,
  • praktyczna znajomość technologii Microsoft SharePoint (potwierdzona minimu rocznym doświadczeniem),
  • doświadczenie w instalacji i konfiguracji rozbudowanego środowiska Microsoft  SharePoint 2007/2010/2013,
  • doświadczenie w administrowaniu  środowiskiem Microsoft SharePoint, Active Directory, MS IIS, MS SQL, w tym:
    • zarządzanie uprawnieniami,
    • zarządzanie zmianą,
    • konfiguracja zabezpieczeń,
    • rozwiązywanie problemów,
    • odtwarzanie po awarii.
  • praktyczna znajomość budowania rozwiązań opartych na formularzach InfoPath,
  • praktyczna znajomość narzędzi związanych z platformą Microsoft SharePoint, tj. Microsoft SharePoint Designer, Powershell,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dobre umiejętności komunikacyjne i pracy z zespole,
  • chęć dalszego rozwoju,
  • znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną i udział w szkoleniach,
  • mile widziana znajomość środowiska Microsoft Visual Studio połączona z podstawową
  • wiedzą programistyczną,
  • mile widziane certyfikaty potwierdzające kompetencje.

II. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • bieżące administrowanie farmą aplikacji Microsoft  SharePoint 2007/2010/2013,
  • administracja, w kontekście środowiska Microsoft Sharepoint, usługami Microsoft Windows Server, Active Directory, Microsoft SQL, Microsoft FIM I IIS,
  • zarządzanie aplikacjami w środowisku SharePoint.

III. Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Duże wyzwania zawodowe i możliwość uczestniczenia w rozwoju firmy.
  • Pracę w prestiżowej instytucji.

IV. Wymagane dokumenty (obowiązkowe):

  • List motywacyjny i życiorys – CV z uwzględnieniem przebiegu pracy zawodowej,
  • Oświadczenie o: pełnej zdolności do czynności prawnych, korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • Oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • Oświadzcenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Prezentacja firmy

CENTRUM OBSŁUGI ADMINISTRACJI RZĄDOWEJ INSTYTUCJA GOSPODARKI BUDŻETOWEJ ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy