Administrator Infrastruktury (Sieci i Serwerów)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za administracje infrastrukturą sieci oraz serwerami.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma z branży paliwowej.

Opis stanowiska

  • Administrowanie i utrzymanie sieci (LAN, WAN, WIFI),
  • Konfiguracja switchy, routerów, firewalli, tunelów VPN (urządzenia Juniper Networks),
  • Reagowanie i monitorowanie incydentów, zarządzanie systemami bezpieczeństwa,
  • Administracja serwerami (Windows/Linux),
  • Administracja macierzą dyskową IBM Storwize,
  • Administracja systemem VMWARE,
  • Konfiguracja i instalacja urządzeń wielofunkcyjnych,
  • Wdrażanie i konfigurowanie narzędzi do monitoringu działania infrastruktury, monitoring serwerów,
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji,
  • Bieżące wsparcie pracowników i klientów technicznych,
  • Zakładanie kont użytkowników i nadawanie uprawnień,
  • II linia wsparcia dla sieci LAN/WAN/WIFI,
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników z zakresu korzystania z systemów i aplikacji.

Profil kandydata

  • Min. 5 lat doświadczenia w obszarze administrowania sieci i systemów,
  • Min. 3 lata doświadczenia w administrowaniu przełącznikami sieciowymi EX, routerami SRX (Juniper Networks) oraz bieżąca obsługa szkieletu min. 100 lokalizacji,
  • Doświadczenie w zakresie administracji systemu VMWARE,
  • Doświadczenie w opracowywaniu dokumnetacji technicznej,
  • Podstawowa umiejetnosc administrowania bazami danych Microsoft SQL Server 2005-2016,
  • Analizowanie logów z serwerów,

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Premie uznaniowe,
  • Udział w międzynarodowych projektach,
  • Szkolenia i certyfikaty,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Benefity (opieka medyczna),
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page