Administrator Biura

Rekrutacja Ukryta

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy Pracownika Działu Administarycjnego na stanowisko:

ADMINISTRATOR BIURA

Zadania:

  • administracja i koordynacja wszelkich spraw związanych z funkcjonowanie biura
  • zarządzanie przepływem dokumentów, prowadzenie archiwizacji
  • fakturowanie kontrahentów, rozliczanie umów
  • bezpośredni kontakt z zewnętrznym działem księgowym

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (min.1 rok)
  • wyksztalcenie kierunkowe będzie dodatkowym punktem w  procesie rekrutacji
  • dobra znajomość MS Office (szczególnie Excel i PowerPoint) oraz sprawna obsługa urządzeń biurowych
  • język angielski umożliwiający swobodną komunikację mailową (min. B2)
  • prawo jazdy kat.B (mile widziane)

Oferujemy:

  • wszelkie narzędzia  służbowe niezbędne do wykonywania  pracy (telefon, laptop, samochód)
  • umowę o pracę na okres próbny
  • wynagrodzenie adekwatne do  posiadanego  doświadczenia
  • pracę w godz. 8-16 lub 9-17
  • wyjazdy integracyjne

Aplikacje proszę przesłać najpóźniej do 16.10.2017r., klikając w przycisk "APLIKUJ".

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)

Prezentacja firmy

Firma z branży FMCG.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa