Pracownik Administracyjno-Biurowy z obsługą komputera

ELMIS GK Sp. z o.o. Sp.k.

Łomianki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Deweloperska z Łomianek poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY Z OBSŁUGĄ KOMPUTERA do pracy w biurze przy realizowanych przez Spółkę inwestycjach (budownictwo wielorodzinne oraz zabudowa jednorodzinna).

Praca stacjonarna w siedzibie firmy w Łomiankach.

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura w zakresie spraw administracyjnych i organizacyjnych
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem korespondencji
  • redagowanie pism, dekretowanie dokumentów, przygotowywanie umów z kontrahentami
  • wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu „Develogic”
  • współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia prawidłowego przepływu informacji
  • przygotowywanie zapytań ofertowych oraz zamówień materiałów

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe bądź student ostatniego roku – mile widziany kierunek budownictwo lub pokrewny
  • obsługa pakietu Office (Word, Excel)
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • komunikatywność i otwartość na współpracę zespołową
  • inicjatywa, zaangażowanie i skrupulatność w realizacji zadań
  • znajomość AutoCAD będzie dodatkowym atutem

Miejsce pracy:

Łomianki

Okres zatrudnienia/kontraktu:

Firma zatrudni osobę na dłuższy okres

Ilość wakatów: 1

Rodzaj zatrudnienia:

umowa o pracę lub umowa o współpracy (działalność gospodarcza)

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat