Administrator Bazy Danych MS SQL

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego klienta z sektora administracji publicznej do długofalowej współpracy poszukujemy kandydatów na stanowisko

Administrator Bazy Danych MS SQLMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Administrowanie bazami danych MS SQL
  • Wykonywanie kopii bezpieczeństwa, instalację, aktualizację, optymalizację
  • Utrzymanie ciągłości pracy systemów baz danych
  • Bieżący monitoring działania oraz planowanie rozwoju systemów
  • Opracowanie, kontrola i wdrażanie procedur bezpieczeństwa w zakresie Hurtowni danych
  • Wykonywanie skryptów i deployment kostek oraz raportów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych MS SQL
  • Znajomość wielowymiarowych baz danych (OLAP) oraz narzędzi ETL w technologii Microsoft
  • Znajomość zagadnień z zakresu sieci i systemów operacyjnych Microsoft
  • Umiejętność modelowania struktur baz danych i zapytań SQL, w tym w zakresie hurtowni baz danych
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację oraz pracę z dokumentacją techniczną

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznym zespole przy ciekawych projektach
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Elastyczną formę zatrudnienia (kontrakt B2B)
  • Możliwość pracy na 1/2 etatu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.