Administrator baz danych Oracle

Warszawa, mazowieckie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Oracle Administratora do nowo utworzonego zespołu zajmującego się badaniem i analizą istniejącej infrastruktury u klientów zewnętrznych. Praca w Warszawie z późniejszą możliwością częściowej pracy zdalnej (podczas tworzenia dokumentacji technicznej).

Główne zadania:
• analiza infrastruktury Klienta, pod kątem technologii RAC, GoldenGate, DataGuard, storage replication. Oracle 11.x, 12.x, RAC
• badanie istniejącej infrastruktury Klienta (zgodnie ze scenariuszami awarii)
• opracowanie dokumentacji dotyczącej możliwych następstw
• propozycje zmian/przebudowy infrastruktury

Wymagania

Wymagania:
• min. 4 lat doświadczenia jako na podobnym stanowisku
• umiejętności umożliwiające wykonanie analizy infrastruktury baz danych Oracle, przy wykorzystaniu technologii RAC, GoldenGate, DataGuard, storage replication. Oracle 11.x, 12.x, RAC
• znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym tworzenie i czytanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:
• Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
• Elastyczne godziny pracy
• Elastyczne formy współpracy (B2B lub UoP)
• Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
• Możliwość certyfikacji i szkoleń
• Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Jesteśmy częścią ALTEN Group, skupiającej na całym świecie ponad 33 000 specjalistów z... dziedziny Inżynierii oraz IT. Realizujemy najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla branż: kosmicznej, lotniczej, motoryzacji, finansowej, bezpieczeństwa i obronności, medycznej, energetycznej oraz przemysłu kolejowego i morskiego. Tworzymy zespół pasjonatów technologii, którzy udowadniają, że ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. Na co dzień bardzo ważna jest dla nas nieformalna, miła atmosfera. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, pomysłami i otwartością na innych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Przedział wynagrodzenia:
11.000,00 zł - 12.600,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca IT - Bazy danych , Praca IT - Konsulting , Praca IT - Programowanie / Analizy