Administrator Baz Danych Oracle

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1112363

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta firmy z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Stawka: od 80 zł / h netto + V

Zadania:

• utrzymanie bazy danych, rozwijanie oprogramowania z wykorzystaniem wymaganych technologii,
• administrowanie systemami i bazami danych ,
• uczestniczenie w projektach oraz koordynowanie prac przy wdrażaniu zmian w bazie danych i w oprogramowaniu.

Wymagania:

• wykształcenia wyższego informatycznego lub technicznego,
• umiejętności projektowania, analizowania, strojenia baz danych potwierdzona co najmniej 2 letnim doświadczeniem,
• znajomości baz danych Oracle 10g/11g,
• podstawowej znajomości programowania w PL/SQL,
• umiejętności programowania skryptów powłoki (bash),
• znajomości zagadnień bezpieczeństwa związanych z tworzeniem aplikacji oraz baz danych Oracle,
• podstawowej znajomości baz danych MySQL,
• znajomości systemów kontroli wersji (GIT/SVN),
• komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

• Atrakcyjne stawki
• Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland