Administrator Baz Danych (NoSQL)

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1135632

Hays IT Contractingto nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.
Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Administrator Baz Danych

Lokalizacja: Warszawa

Rodzaj umowy: kontrakt B2B
Stawka: 90-100 PLN/h netto+VAT

Zadania:
  • Instalacja i administracja bazami danych noSQL, w tym PostgreSQL a także uczestniczenie w mirgacjach
  • Zapewnienie bezpieczeństwa, integralności i spójności danych
  • Analiza i poprawa wydajności, zmiany konfiguracyjne
  • Monitorowanie baz i aplikacji oraz odzyskiwanie po awarii

Wymagania:
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w administracji bazami danych
  • Solidne doświadczenie w instalacji i administracji bazami danych noSQL (MongoDB/Cassandra,/Redis)
  • Znajomość baz danych PostrgeSQL (MariaDB) i doświadczenie w ich administracji jako dodatkowy plus
  • Podstawowa znajomość sieci SAN, monitoringu baz danych, backupu baz danych, replikacji baz danych
  • Doświadczenie w administrowaniu systemami operacyjnymi Unix/ Linux
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Mile widziana znajomość skryptowych języków programowania shell/perl/python
  • Mile widziane doświadczenie w administrowaniu bazami danych Oracle, MS SQL
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z środowiskami wirtualnymi i chmurowymi

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w znanej międzynarodowej firmie
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland