Administrator baz danych i aplikacji

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Warszawa, mazowieckie

Od: Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy

Wymagania niezbędne:
- wykształcenie średnie

Mile widziane:
- wykształcenie wyższe (informatyka)
- minimum rok pracy związanej z administrowaniem aplikacjami na systemach UNIX i Mainframe, dobra znajomość bazy DB2, Informix

Wymagania dodatkowe:
- znajomość systemów Unix lub Linux
- znajomość technologii kontenerowych (OpenShift)
- znajomość języka zapytań SQL oraz dowolnego języka programowania obiektowego
- znajomość bazy danych DB2, PostgreSQL
- podstawowa znajomość obsługi MS Office
- orientacja na cel
- orientacja na jakość
- komunikacja
- współpraca
- elastyczność
- nastawienie na rozwój
- umiejętność radzenie sobie w trudnych sytuacjach
- umiejętność rozwiązywania problemów

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
- nadzoruje funkcjonowanie procesów przetwarzania
- instaluje, konfiguruje, testuje i stroi aplikacje w ramach administrowanych systemów
- obsługuje drugą linię wsparcia w ramach procesu zarządzania incydentami
- realizuje badania przedprodukcyjne w zakresie usług świadczonych w ramach administrowanych systemów

Wymagane dokumenty:
- CV
- list motywacyjny
- skany dokumentów potwierdzających wykształcenie