Administrator aplikacji internetowych

THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie świadczyła usługi w ramach outsourcingu na rzecz naszego klienta – dużej firmy z branży telekomunikacyjnej.

Realizowane zadania:

  • wdrożenia i integracja nowych wersji oprogramowania Hybris, Jfuse
  • rozwiązywanie problemów systemowych i aplikacyjnych
  • udział w projektowaniu architektury i strojeniu serwisów orange.pl

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętności administracji systemami GNU/Linux, mile widziane – doświadczenie w Hybris
  • znajomości aplikacji Apache, języków skryptowych Bash, Perl lub Python,
  • znajomość popularnych protokołów internetowych m.in. TCP/IP, HTTP, SMTP, POP3, SNMP oraz technologii wirtualizacji
  • znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na zrozumienie dokumentacji technicznej i komunikacji na spotkaniach
  • umiejętności szybkiego pozyskiwania i przyswajania wiedzy, samodzielności i inicjatywy
  • mile widziana znajomość: systemów kontroli wersji Subversion, Git, koncepcji ESB, SOA, MOM oraz doświadczenie w automatyzacji procesów testowania i wdrożeń.
  • praca w trybie 24/7(dyżur)

Prezentacja firmy

Firma informatyczna z tradycjami sięgającymi 1989 roku. Prowadzimy sprze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca BPO / outsourcing, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Bazy danych