Administrative Assistant

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1176680

Obecnie dla naszego klienta - międzynarodowej firmy z branży konsultingowej; oferującej usługi doradcze, poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent / Asystentka ds. Administracyjnych

Twój zakres obowiązków:
  • dbanie o poprawny obieg dokumentów
  • odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych
  • organizacja wyjazdów/eventów, spotkań oraz video-konferencji
  • archiwizacja dokumentów
  • zarządzanie korespondencją wychodzącą, przychodzącą oraz elektroniczną
  • przygotowywanie rozliczeń wydatków służbowych
  • wystawianie i procesowanie faktur w specjalnie do tego dedykowanym systemie (iPOS)

Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • min. 1 rok doświadczenia pracy na podobnym stanowisku lub w pracy biurowej
  • doświadczenie pracy w środowisku międzynarodowym
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego w mowie i piśmie
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • dostępność w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku (8:00/9:00 – 16:00/17:00)
  • komunikatywność, proaktywność
  • punktualność, umiejętność organizacji własnego czasu pracy

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju
  • możliwość kształtowania kompetencji biorąc udział w ciekawych projektach

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland