Administrative Assistant

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1162360

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy Osoby na stanowisko:

Asystent/ka ds. administracyjnych

Osoba na tym stanowisku będzie m.in. odpowiedzialna za wszelkie prace administracyjne oraz obsługę systemów operacyjnych.

Zadania:
  • dbanie o poprawny obieg dokumentów
  • odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych
  • organizacja konferencji wirtualnych, spotkań branżowych oraz podróży służbowych
  • współpraca z biurami zewnętrznymi
  • współpraca z firmami świadczącymi profesjonalne usługi dla firmy, np. firma kurierska
  • archiwizacja dokumentów
  • wystawianie oraz procesowanie faktur

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy w administracji biurowej i/lub na podobnym stanowisku (min. 1 rok)
  • dostępność w pełnym wymiarze godzin od poniedzialku do piątku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2/C1)
  • znajomość pakietu MS Office
  • samodzielność, sumienność, dokładność, rzetelność
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista

Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia w dynamicznej branży
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Siedziba firmy zlokalizowana jest w Warszawie (Mokotów).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland