Accounting Team Leader (Język angielski min B2)

Warszawa, mazowieckie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta z branży retail poszukujemy Accounting Team Leadera.

Informacje o kliencie

Idealny kandydat posiada bardzo dobrą wiedzę z obszaru podatków, dobrą znajomość języka angielskiego która umożliwa swobodny kontakt z centralą spółki oraz mile widziane doświadczenie z branży handlowej.

Opis stanowiska

-Analiza zapisów na kontach księgowych,
-Księgowanie faktur kosztowych,
-Sporządzanie deklaracji GUS i NBP,
-Sporządzanie deklaracji Intrastat,
-Sporządzanie deklaracji VAT oraz JPK-VAT,
-Nazór zespołem (monitorowanie terminowości, szkolenie),
-Współpraca z centralą spółki w kontekście procedur oraz systemu księgowego,
-Praca związana z audytem oraz kontrolami podatkowymi,
-Udział w procesie zamknięcia miesiąca/roku,
-Księgowanie i monitorowanie rezerw

Profil kandydata

-Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
-Zaawansowana znajomość Excela,
-Doświadczenie w sporządzaniu deklaracji VAT (UE, WDT, WNT, WTT, dostawy z Unii i poza, import usług, ewidencjonowanie eksportu),
-Dświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych

Oferujemy

-Wynagrodzenie podstawowe oraz premia roczna
-Bogaty pakiet benefitów

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie