Accounting & Raporting Specialist

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, globalnej firmy z branży elektronicznej, zapewniającej swoim Klientom innowacyjne technologie oraz najwyższą jakość produktów, poszukuję Accounting & Raporting Specialist.

Osoba na tym stanowisku będzie raportowała bezpośrednio do Regionalnego Kontrolera Finansowego

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

* Odpowiedzialność za zamknięcie miesiąca oraz roku obrotowego, przy wsparciu SSC
* Odpowiedzialność za weryfikacje zdarzeń księgowych i regularny kontakt z SSC
* Przygotowywanie sprawozdania finansowego wraz z firmą zewnętrzną
* Analiza wyników okresowych na poziomie organizacyjnym
* Przygotowywanie raportów do sporządzenia deklaracji VAT oraz CIT i bezpośrednia współpraca z doradcą zewnętrznym
* Odpowiedzialność za rejestr środków trwałych, listy płac + premie pracownicze, wyliczanie rezerw
* Przygotowanie miesięcznych i rocznych raportów wewnętrznych
* Przygotowywanie raportów statutowych - GUS, NBP, Intrastat przy współpracy z doradcą zewnętrznym
* Udział w projektach międzynarodowych
* Uczestniczenie w spotkaniach i projektach dotyczących polityki HR wewnątrz organizacji
* Współpraca z dostawcą z zakresu payroll, odpowiedzialność za tworzenie umów z pracownikami
* Codzienne prace wynikające z życia biura

Profil kandydata

* Wykształcenie wyższe kierunkowe - Finanse, Rachunkowość, Ekonomia
* 3-5 lat doświadczenia w księgowości
* Dobra znajomość UoR oraz podatków VAT oraz CIT
* Praktyczna znajomość MS Excel
* Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikacje ustną i pisemną
* Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy pod presją czasu

Oferujemy

* Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku globalnym
* Premia roczna
* Karta Benefit
* Ubezpieczenie medyczne

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page