HRK S.A.
AccountantMiejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca
  • Wprowadzanie kosztów standardowych do systemu finansowo-księgowego
  • Odpowiedzialność za wdrożenie, udokumentowanie, obsługę i kontrolę poprawności procesów Inventory i Intercompany (RTR) w ramach nowego projektu
  • Odpowiedzialność za uzgadnianie kont i bieżące raportowanie w zakresie GL
  • Współpraca z innymi działami finansowymi z regionu EMEA
  • Zapewnienie zgodności z politykami SOX oraz procedurami firmy
  • Udział w testach nowych transakcji/zadań/procesów w systemie finansowo-księgowym w ramach nowego projektu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziani absolwenci studiów na kierunku ekonomia, finanse i rachunkość)
  • Doświadczenie w pracy z systemami księgowymi (mile widziane doświadczenie w SSC)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość programu Ms Excel (tabele przestawne, funkcje logiczne)
  • Umiejętności analityczne, zorientowanie na proces
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy i umiejętność ustalania priorytetów
  • Samodzielność w realizowaniu swoich zadań

Oferujemy:

  • Interesującą rolę w dziale operacyjnym księgi głównej
  • Możliwość rozwoju w obszarze księgowości
  • Pracę w pełnym wyzwań międzynarodowym środowisku Finance Shared Services
  • Pakiet dodatków pozapłacowych: opieka medyczna, karta Multisport, szkolenia językowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.