Account Manager

Warszawa, mazowieckie

Comtegra S.A.

Opis stanowiska pracy

Opis zadań:

  • sprzedaż specjalistycznych rozwiązań IT, jak również usług własnych naciskiem na sprzedaż w sektorze publicznym,
  • pozyskiwanie i budowanie długotrwałych relacji z klientami,
  • prowadzenie negocjacji, przygotowywanie ofert i prezentacji,
  • udział w przygotowywaniu projektów rozwiązań technicznych,
  • udział w planowaniu działań z zakresu marketingu oraz współudział w tworzeniu strategii firmy.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży - mile widziane doświadczenie w sprzedaży rozwiązań ICT na rynku public,
  • wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne lub informatyczne),
  • podstawowa znajomość ustawy o zamówieniach publicznych,
  • chęć sprzedaży dużych, innowacyjnych projektów,
  • silne umiejętności negocjacyjne,
  • zainteresowanie rynkiem IT i nowych technologii,
  • entuzjazm i zaangażowanie,
  • samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • udział w ciekawych projektach,
  • elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt),
  • dofinansowanie do lekcji z języka angielskiego w naszej firmie,
  • pracę z dala od warszawskiego Mordoru,
  • dostęp do kafeterii Multisport,
  • dofinansowanie do opieki medycznej w Grupie LuxMed,
  • dofinansowane ubezpieczenie grupowe na życie,
  • bezpłatny parking dla wszystkich pracowników,
  • miłą atmosferę pracy i niezliczoną ilość imprez integracyjnych (poza pandemią).

W Comtegrze cenimy sobie wiedzę, jednak najważniejszy jest dla nas otwarty umysł, chęć do... ciągłej nauki i pasja. Myślimy nieszablonowo, nie ograniczamy się do poznanych już technologii, z przyjemnością przedzieramy się przez złożone problemy techniczne, by w niestandardowy sposób pomagać naszym klientom.

Jesteśmy integratorem systemów informatycznych oferującym rozwiązania z zakresu konsolidacji i wirtualizacji serwerów, stacji roboczych oraz pamięci masowych. Dostarczamy rozwiązania odtwarzania danych po katastrofie (Disaster Recovery) oraz zarządzania środowiskiem IT – Cloud Computing. Od lat współpracujemy ze światowymi liderami w swojej dziedzinie: EMC, Cisco, Citrix, CheckPoint, NetApp, Quantum czy Vmware.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca IT - Sprzedaż , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Obsługa klienta , Praca Doradztwo / Konsulting